Gizlilik Politikası

Bu websitesi güncel WordPress altyapısını kullanmaktadır. WordPress yazılımının eksik kaldığı yerlerde yazılımsal olarak güvenlik açıklarını kapatıyor ve ziyaretçi kişisel bilgilerini koruyoruz. Bu kapsamda aşağıdaki içerikleri tarafınıza sunulmuştur.

Düzenli Bilgi Toplama

Tüm websitelerinde olduğu gibi site ziyaretçilerinin temel web bilgileri kaydedilir. Kaydedilen bu temel bilgiler, internet tarayıcınızın özellikleri, IP adresiniz, işletim sisteminiz gibi standart bilgilerdir. Bu bilgiler hiçbir ziyaretçiyi zor durumda bırakmadan düzenli bakım ve onarım amacıyla kayıt altında tutulmaktadır.

Çerezler ve Web İşaretçileri

Bu websitesinin altyapısında kullanılan bazı yazılımlar, ziyaretçi memnuniyeti ve daha iyi hizmet verebilme amacı esas alınarak çerzler vasıtasıyla saklanmaktadır.

Üçüncü parti uygulamaları ve reklam sağlayıcı servisler kendi yazılımları vasıtasıyla kullanıcı bilgilerini saklayabilirler. Bu işlem kendi gizlilik politikası sayfalarında mevcuttur.

Dilerseniz şüphe duymanız halinde kullanmış olduğunuz web tarayıcınızın ayarlarına giderek çerezleri devre dışı bırakabilirsiniz.

Dış Bağlantılar

hamitcandinc.com da yayınlanan yazılarda yararlanılması halinde farklı websitelerinin bağlantıları gerek bilgi aktarımı amacıyla gerek ise kaynak gösterilme amacıyla verilmektedir.

İletişim Bilgileri

Bu websitesindeki tüm içerik veya uygulanan politikalar ile ilgili tüm soru, görüş ve önerilerinizi İletişim sayfasından veya dinchamitcan@gmail.com posta adresimden bana ulaştırabilirsiniz.